Krówki weselne jako upominek dla gości

Upominki dla gości na ważnych uroczystościach są coraz bardziej popularne. Najczęściej ze słodkim drobiazgiem spotkać można się na okrągłych urodzinach, jubileuszach i przyjęciach weselnych.
Krówki dla gości weselnych to doskonała alternatywa dla magnesów, aniołków i breloków. Taka forma podziękowania z pewnością będzie miłym zaskoczeniem dla uczestników przyjęcia.

Krówki weselne – mleczne-krowki.pl zamówić można w wielu sklepach internetowych. Większość firm umożliwia wykonanie spersonalizowanego napisu na opakowaniu każdego cukierka. Zwykle są to imiona państwa młodych, data bądź krótkie, zabawne hasło. Za kilogramowe opakowanie tego typu cukierków należy zapłacić zwykle kilkadziesiąt złotych. Firmy do produkcji upominków używają słodyczy od znanych i renomowanych producentów. Czas realizacji zamówienia wynosi od kilku do kilkunastu dni roboczych. Krówki ślubne warto zapakować w ozdobny papier i umieścić na stole, przy nakryciach dla gości. Do każdej paczuszki można dołączyć liścik z krótkim wierszykiem, gdzie zamieszczone będą oryginalne podziękowania.
Zamiast krówek gościom podarować można również własnoręcznie udekorowane kruche ciasteczka, małe słoiczki domowej konfitury lub malutkie butelki z oryginalną nalewką. Nalewkę przygotować można z sezonowych owoców lub ulubionych cukierków.

Z pewnością każdy z gości doceni wkład państwa młodych w tworzenie niepowtarzalnych upominków. Wiele ciekawych inspiracji znaleźć można na różnego rodzaju stronach i portalach internetowych.
Dobrym pomysłem jest również odwiedzenie forum o podobnej tematyce, gdzie pary dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.